BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugpjūtis, 2010

Loterija vs Meilė. 1:0.

2010-08-10

Sako, kad jei nesiseka meilėje, tai sekasi loterijoje. Nusipirkau bilietėlį ir įsitikinau liaudies išmintimi. Aš laimėjau! Vieną litą…Turėčiau džiaugtis? Apgailėtina. Būtų juokinga, jei nebūtų taip graudu. Neužsikabinau ir daugiau bilietėlių nepirkau, nes neturiu imuniteto ir greit tampu priklausoma. Kaip ir pavyzdžiui nuo tavęs. O priklausomybės, kaip žinoma, yra sunkiai išgydomos.

Ar yra anoniminių nelaimingai susižavėjusių ar įsimylėjusių žmonių klubas? Norėčiau kreiptis, bet apie tokią organizaciją žinių mano ausys dar nepasiekė. Gal reikėtų įsteigti? Aš darau tragediją? TAIP! Bet ne dėl to, kad man taip patinka, o dėl to, kad aš taip jaučiuosi.

Einu gatve ir piktai nužiūrinėju poreles, kurios akiplėšiškai demonstruoja savo meilę, seilėjasi, laikosi už rankučių,, dalinasi ledais ir dar kaip visaip išsidirbinėja.. Ir žinot ką, aš pavydžiu! Aš baltai pavydžiu toms porelėms ir laukiu savo princo, kuris gali būti ir be žirgo.

Tokiomis vienišumo akimirkomis norisi nusipirkti kilogramą ledų, įsijungti kokią dramą ir ašaroti iki užspringimo.

Aš buvau sau prisižadėjusi nerašyti apie nelaimingas ir laimingas meiles, bet pažadai sau pačiai, kaip pastebėjau, man nieko nereiškia. Aš toliau rašau garbinačias tave odes, poemas ir kitokį šlamštą, kuris su laužo dūmais po poros metų ar greičiau išlėks į orą. Ar kada nors išaugsiu iš to amžiaus?

Grįžtant prie loterijų, tai kelsiu kartelę ir eisiu pirkt TELELOTO bilieto. Juk prie Teleloto ne taip priprantama kaip prie Milijonieriaus? Ir visgi, tik kartą per savaitę terodo… Braukysiu kampus, įstrižaines, eilutes, kol užbraukysiu visą bilietą ir laimėsiu aukso puodą. Kur jį dėčiau? Neįsivaizduoju, bet bent jau savo nesėkme meilėje būčiau įsitikinusi visu šimtu procentų.

Rodyk draugams